Головні переваги ПрозороПродажі для продавців та покупців

Головні переваги ПрозороПродажі для продавців та покупців

ПрозороПродажі – це державна система аукціонів відкритого типа, що характеризується прозорістю проведення торгів. В якості лотів тут може виступати нерухомість, автомобілі, обладнання, металобрухт, деревина, тощо. Ознайомитися з повним переліком майна, що продається на торгах через цю систему, можна тут sale.uub.com.ua.

Переваги торгів на Прозоро.Продажі для продавців

Для продавців в системі Прозоро.Продажі передбачено багато переваг. Насамперед це відкритість та прозорість проведення аукціонів. Прийняти участь в торгах можуть всі бажаючі, завдяки чому розгортається справжня конкурентна боротьба між учасниками. Це дає можливість продати товар за вигідною ціною, яку визначають самі учасники.

Вибір переможця торгів являється простим, так як система автоматично сортує пропозиції ціни після завершення аукціону в порядку від найвигіднішого. Тому організатор торгів може не витрачати час на перегляд всіх пропозицій.

Робота в системі ПрозороПродажі являється безкоштовною для продавців як державного, так і приватного сектору. Для початку роботи потрібно зареєструватися на електронному торгівельному майданчику, що має необхідний рівень акредитації. Реєстрація не займе багато часу, а всі надані документи будуть зберігатися в системі в електронному вигляді. При цьому забезпечується шифрування даних користувачів майданчику, завдяки чому особисті дані не потраплять в руки зловмисників.

Також з числа переваг роботи с відкритою системою торгів являється те, що підприємство може безкоштовно прорекламувати себе без створення окремої рекламної компанії.

ПеревагиПрозороПродажі для покупців

Система ПрозороПродажі включає в себе широку базу аукціонів, тому знайти потрібний лот тут зможе кожен. Але із-за великої кількості схожих торгів інколи досить важно віднайти те, що потрібно в короткий строк, тому на допомогу можуть прийти менеджери електронного майданчику. Спеціалісти швидко знайдуть необхідний аукціон, який буде відповідати вашим вимогам.

Участь у торгах може прийняти кожен бажаючий, лише необхідно зареєструватися та сплатити гарантійний внесок. На ПрозороПродажі продається все – від будівель до побутової техніки. Тут також можна знайти майно збанкрутілих підприємств по вигідній ціні, або майно боржників.

Що необхідно для участі в торгах

Для того щоб покупець зміг прийняти участь у аукціоні, він повинен спочатку зареєструватися на акредитованому електронному майданчику. Система ПрозороПродажі інтегрована в 40 таких майданчиків. Всі вони надають однакові послуги, але відрізняютьсяміж собою інтерфейсом, рівнем акредитації та деякими іншими відмінностями. Крім надання доступу до бази аукціонів електронні торгівельні майданчики також можуть надавати оціночні послуги. Оцінювати майно необхідно перед підписанням договору купівлі-продажу, обміну, тощо.

Для участі в торгах необхідно також сплатити гарантійний внесок, який буде виступати в ролі підтвердження серйозності намірів покупця. Крім гарантійного внеску учасник торгів також сплачує і реєстраційний внесок за надання інформаційних услуг електронним майданчиком. Також учасники торгів повинні надати на перевірку документи. Перевірка буде розпочата відразу після визначення переможця. Якщо учасник аукціону не став переможцем, то йому буде повернений гарантійний внесок і він зможе використати його для участі в іншому аукціоні.

Дізнатися більше про електронні торги в Україні та особливості участі в них можна на сайті https://sale.uub.com.ua/news/kupivlya-areshtovanogo-majna-na-torgah-prozorro-sale. Якщо у учасника є питання щодо участі в торгах, то він може задати їх менеджерам електронного торгівельного майданчику.

Опубликовано:24.02.2021voltag