Технічна сировина реалізується на платформі УУБ

Технічна сировина реалізується на платформі УУБ

З першого лютого 2020 року, платформа Прозорро.Продажі додала в список реалізації товарів нові позиції технічної деревини, в тому числі сірниковий кряж. Також клієнтам доступне придбання лісоматеріалів класів якості A, B, C і D, відповідно до цільового призначення.

Деревина, яка використовується в промислових і непромислових сферах, є поширеним товаром на електронних торгах через різних варіантів експлуатації, аж до виготовлення сірникової продукції.

Про способи експлуатації та реалізації сірникової кряжа

Під визначенням «кряж» мається на увазі відрізок нижньої частини стовбура, що знаходиться біля кореня. З кряжа виготовляють спеціальні види лісопродукції, такі як облицювальний шпон, сірники, лижі, шпали.

Для виробництва кряжа часто використовують листяні породи, іноді хвойні. Матеріал має товщину від 12 см для виробництва тари до 46 см при виготовленні шахтних провідників з дерева. Кряжі мають довжину, відповідну кратному числу чурок. За призначенням використання вони поділяються на лижні, авіаційні, котушкові, суднобудівні і так далі.

При виготовленні шпону з сірникової кряжа використовується тополя, осика, вільха і липа, що мають товщину і довжину відповідно 16 см і 2м.

Как сильно пострадает Финляндия от путинского запрета на экспорт необработанной  древесины: finnishpress — LiveJournal

Ви є підприємцем, що знаходяться в пошуку технічної деревини для промислового використання? В такому випадку вам можуть допомогти онлайн-торги системи «Prozorro.Sale». Дана платформа є способом боротьби з корупцією 2016 року. Серед лотів електронних торгів різні державні активи аж до елітної нерухомості. Щорічно ці торги дозволяють купувати і продавати різноманітні об’єкти в найкоротші терміни і вносять особливий внесок до держбюджету.

Придбання якісного сірникової кряжа є на офіційній платформі Української універсальної біржі uub.in.ua.

Незважаючи на велику чисельність оголошень про продаж кряжа в інтернеті, такий процес був і є трудомістким і ризикованим. За допомогою «Prozorro.Sale» він стає легше і є абсолютно прозорим, дозволяючи здійснювати тільки вигідні угоди.

Українська універсальна біржа – це офіційна акредитована майданчик, який пропонує своїм клієнтам високу якість сервісу і технічної підтримки. Стати частиною клієнтської бази можна після заповнення простий реєстраційної форми. Після цього вам доступні покупки або взяття в оренду різних об’єктів власності за вигідними розцінками.

Опубликовано:04.04.2021voltag