Як відбувається реалізація арештованого майна в Україні

Як відбувається реалізація арештованого майна в Україні

Протягом багатьох років Державної електронній системі доводилося продавати і організовувати аукціони з продажу конфіскованого активу, не спрацював. Ринок з часом сильно змінився, щоб погіршитися. Це спостерігали люди і учасники торгів. Коли виставлені предмети пропонувалися конкретному учаснику за нижчою ціною, шанси на недобросовісну конкуренцію росли. В результаті кредитори зустрічі з державою втратили сотні тисяч вуликів.

Згодом ця ситуація змінилася, коли електронні аукціони були передані на українському електронну платформу UniversalExchange. Він отримав чотири рівні акредитації Міністерства економічного розвитку і торгівлі та є однією з найвищих електронних платформ в Україні. Біржа — найкраща українська торгова біржа, оскільки вона відповідає різним стандартам в Європі і в усьому світі.

Кілька слів про роботу Української універсальної біржі

Біржові працівники дуже добре виконують свою роботу:

  1. Професіонали біржі з кібербезпеки гарантують, що дії всіх учасників біржі відповідають правилам, викладеним у правилах. Слідкуйте за безперебійною роботою онлайн-аукціонів, щоб зробити їх максимально прозорими і успішними.
  2. Менеджери приймають запити людей цілодобово для вирішення питань в будь-який зручний для клієнта час.
  3. Співробітники U UUB створили власний канал на YouTube, щоб показати людям, як і коли правильно створювати аукціони. Крім того, вони крок за кроком пояснюють інші важливі моменти при роботі на сайті і аукціоні.
  4. Біржові посередники організовують регулярні навчальні курси і семінари, щоб допомогти людям краще зрозуміти, як працюють різні ринки і отримують прибуток від торгівлі.

Українська універсальна біржа може продавати на аукціоні предмети, такі як нерухомість, дрібні приватизовані предмети, техніка, цінності, земля, одяг і взуття. Перевірити всі існуючі та існуючі аукціони на біржі, ви можете перейти за посиланням https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/yak-vidbuvaetsya-realizatsiya-areshtovanogo-majna-v-ukraini/ и відправити питання для участі в цих аукціонах електронний. Це можна зробити, як тільки ви зареєструєтесь на офіційному веб-сайті біржі, не виходячи з дому або будь-який інший країни.

Опубликовано:13.03.2021voltag