Земельні торги

Земельні торги

«ПроЗорро.Продажі» — це найбільша в Україні електронна торговельна система, котра функціонує на основі принципів транспарентності та гласності. Процедури продажу/закупівлі здійснюються відповідно до чинних нормативно-правових актів. Авторизованим користувачам надається доступ до усього комплексу релевантних матеріалів по державним закупівлям в тій чи іншій сфері.

Наразі на базі майданчика «ПроЗорро.Продажі» активно проводяться аукціони з оренди чи купівлі землі. Бажаєте продати ділянку, або ж навпаки, шукаєте вигідну пропозицію аби придбати/орендувати частину земельної площі? Ознайомившись з матеріалом на сайті https://megasale.com.ua/zemelni-torgy/, Ви не тільки станете більш обізнаними в специфіці справи, але й зможете швидко знайти варіант, що найкращим чином задовольнить Ваші потреби.

Переваги користування «ПроЗорро.Продажі»

Рішення з приводу створення електронної бази було прийнято через декілька причин. Задля стабілізації рівня економіки в країні необхідно було терміново:

  • шукати швидкий та дієвий спосіб для протидії корупційним та іншим тіньовим схемам;
  • підвищити рівень конкурентоспроможності малих та середніх підприємств, окремих фізичних осіб;
  • нівелювати вплив монополістів при проведенні торговельних операцій пов’язаних з к/п землі.

Prozorro.Sale. являє собою незалежний торговельних майданчик, де учасники аукціону самостійно вирішують з ким укладати домовленість та на яких засадах. Клієнту гарантується стабільність та мобільність в обслуговувані; своєчасна інформованість про пропозиції, що надійшли; гарантія того, що усі правила бізнес взаємодії будуть дотримані.

Порядок проведення земельних торгів на ПроЗорро.Продажі

Електрона біржа визнається ефективним інструментом у боротьбі з хабарництвом та фальсифікацією даних. Обов’язковою умовою для участі в аукціоні з купівлі/продажу земельної ділянки є реєстрація в системі ПроЗорро. Процедура авторизації нескладна, при необхідності менеджери сайту допоможуть розібратись в порядку роботи програми.

Організація продажу/закупівлі на конкурентних засадах у форматі аукціону сприяє не тільки більш тісній співпраці між різними суб’єктами влади: громадянським суспільством, бізнесом та урядом. Разом з цим запуск електронних земельних торгів стимулює приплив доходів у дану сферу, як результат потенціал прибутковості підвищується.

Опубликовано:26.04.2021voltag